MFT BackPower - nosič kol na tažné zařízení pro až 4 kola

Výrobce: MFT

Centrální sklad

skladem

Sklad Hradec Králové

do 10 dnů

Sklad Vysoké Mýto

do 10 dnů

Vaše cena vč. DPH:

9.499 Kč

MFT BackPower

MFT BackPower je špičkový hliníkový nosič na tažné zařízení pro 2 kola. Nástupce luxusních modelů MFT Euro-Select a Euro-Select XT. Základ nosiče tvoří robustní nosný modul BackCarrier s patentovaným systémem upínání MFT. Modul se montuje k tažnému zařízení za pomoci páky. Modul je uzamykatelný k tažnému zařízení. Sklápění modulu se odjišťuje ručním táhlem, úhel odklopení lze zvětšit povolením fixační kliky.
Po montáži modulu lze na modul upnout nosič na 2 kola BackPower s možností rozšíření kapacity adaptery MFT 1333 na 3.kolo a MFT1444 na 4. kolo. Nosič má zamykání k tažnému zařízení, zamykání hrazdy s držáky rámů kol a také každé kolo má svůj zámek. Pneumatiky jsou fixovány variabilními textilními popruhy. Rozestup mezi 1. a 2. kolem je zvětšený na 20 cm. Lze upnout rámy s průměrem od 25 mm až do 80 mm. Vhodný pro přepravu elektro kol s hmotností až 33 kg na 1 kolo!! Celková nosnost je 66 kg, lze přepravit 4 klasická jízdní kola nebo 2 elektrokola!! Důležitá je však svislá zátěž čepu TZ na vozidle, která nesmí být překročena!!!!
Nosič je zamykatelný k modulu BackCarrier, všechna kola jsou zamykatelná k nosiči vlastním zámkem. Svítilny jsou kompletně osazeny SMD-LED diodami. Díky možnosti zvětšit úhel odklápění povolením upevňovací kliky je nosič vhodný pro vozy MPV s velkými 5-tými dveřmi, např. VW Multivan nebo Mercedes Viano. Rozměry nosiče (délka x šířka x výška): 540 x 1140/1320 x 900 mm. Vlastní váha 16 kg. Splňuje testy EuroBE a CityCrash. Záruka 3 roky.

Modul BackCarrier je nutné objednat zvlášť v příslušenství dole na této straně!!!

V příslušenství lze také zakoupit adaptery MFT 1333 a MFT 1444.

Zamykání jízdního kola k nosiči kola:

ano

Max. průměr rámu jízdního kola:

80 mm

Zamykání jízdních kol:

ano

Zamykání k tažnému zařízení:

ano

Sklápění:

ano

Rychloupínací systém k připevnění na TZ:

ano

Záruka:

3 roky

Rozměry:

114/132x54x90 cm

Hmotnost:

16 kg

Maximální nosnost:

66 kg

Nosnost pro 1 elektrokolo:

33 kg

Počet kol:

Pro 2 kola

Převoz elektrokol:

Ano

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.