Yakima FoldClick 3 - skládací nosič kol na tažné zařízení

Výrobce: Yakima Whispbar

Centrální sklad

skladem

Sklad Hradec Králové

do 10 dnů

Sklad Vysoké Mýto

do 10 dnů

Vaše cena vč. DPH:

17.990 Kč

Yakima FoldClick 3

Výjimečný a luxusní skládací nosič tří jízdních kol světoznámé americké firmy Yakima-Whispbar, model FoldClick 3 má unikátní rychloupínací systém na tažné zařízení Just Click. Nosič kol na tažné zařízení Yakima FoldClick díky robustní kontrukci a špičkovému zpracování přepraví také elektrokola. V příslušenství lze také dokoupit nakládací rampu Whispbar pro komfortní manipulaci s jízdními koly. Nosič nelze použít na vozy off-road s rezervou na pátých dveřích!!

Vývojáři z belgického Cykellu již v roce 2015 plánovali upravit jedinečný nosič Cykell T31/Whispbar WBT31 na skládací verzi s kompaktními rozměry a nízkou hmotností při zachování unikátního upínacího mechanismu a robustnosti nosiče. První prototyp byl hotový již v roce 2016, kdy byla společnost Cykell zakoupena americkým gigantem Yakima-Whispbar. Tým zkušených vývojářů a konstruktérů přinesl nové nápady a finální podoba nosiče byla představena v roce 2018. Výsledkem je designově čistý a elegantní moderní nosič, který je velice skladný, má úžasně nízkou váhu při zachování vysoké pevnosti. Jednoduchý upínací systém Just Click nemá v segmentu nosičů kol na TZ konkurenci.

Montáž a přístup do kufru:
Nosič Yakima FoldClick se nasadí svrchu na TZ a pouhým stlačením základny pro kola směrem dolů se upne na TZ. Správnou montáž signalizuje kliknutí a také barevný indikátor na mechanismu. Následně lze nosič uzamknout. Odklápění pro přístup do kufru vozidla je ovládané madlem mezi světly, odjistit lze rukou i nohou. Odklápět lze i s naloženými koly pro snadnější přístup do kufru. Manipulaci s nosičem mimo TZ usnadňují unikátní kolečka v blízkosti upínacího systému - nosič tak můžete k Vašemu automobilu dovézt! Pro přenášení je nosič vybaven praktickým madlem, kterým lze nosič i upnout k TZ.

Uchycení kol:
Nosič kol na tažné zařízení Yakima FoldClick 3 má odnímatelné a snadno posuvné držáky rámů kol, které jsou uzamykatelné. Mezi rámy 2. a 3. kola je propojovací rameno. Je možné snadno posunout pásky pro uchycení pneumatik dojedné ze dvou poloh podle délky kola. Díky tomu nosič přepraví malá dětská i velká horská kola či elektrokola. Plastové řemínky pro fixaci pneumatik se dotahují kovovými sponami s ráčnou, pro skutečně pevné upnutí pneumatik. Upnout lze pneumatiky s maximální šířkou 100 mm (4"). Pro správné dotažení se pásek dotáhne rukou, následně stačí dotažení ráčnou - pro horská kola 2 zoubky, pro cestovní kola 1 zoubek!

Technické parametry:
Hmotnost nosiče je 16,5 kg.

Je vybaven 13-ti pólovou elektrozástrčkou včetně redukce na 7 pólů. Tuto redukci tedy není třeba samostatně kupovat.
Rozměry rozloženého nosiče 128x80x68,5 cm.
Rozměry složeného nosiče jsou pouze 74x75x28 cm.
Nosnost 60 kg!!

Materiál: ocel/hliník.
Výrobce: Yakima Whispbar USA
Záruka 5 let!!!

Adaptér elektropřípojky (7/13pin) je součástí balení

Zamykání jízdních kol:

ano

Zamykání k tažnému zařízení:

ano

Sklápění:

ano

Rychloupínací systém k připevnění na TZ:

ano

Záruka:

5 let

Rozměry:

128x80x68,5/74x75x28 cm

Hmotnost:

16,5 kg

Maximální nosnost:

60 kg

Nosnost pro 1 elektrokolo:

30 kg

Počet kol:

Pro 3 kola

Převoz elektrokol:

Ano

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.