Atera Strada Vario 2 ***

Výrobce: Atera

Centrální sklad

skladem

Sklad Hradec Králové

do 10 dnů

Sklad Vysoké Mýto

do 10 dnů

Vaše cena vč. DPH:

15.990 Kč

Atera Strada Vario 2 ***

Nosič kol na tažné zařízení německého výrobce Atera Strada Vario 2 vhodný pro přepravu 2 elektrokol. Nejmodernější model široké řady moderních nosičů na TZ má inteligentní skládání do malých rozměrů. Lehký hliníkový nosič pouze pro 2 kola.
Atera Strada Vario 2
přepraví kola s maximální hmotností 30 kg, celková nosnost pro 2 kola je 60 kg! Nosnosti je nadřazeno svislé zatížení čepu TZ uvedené ve velkém Technickém průkazu vozidla!!!! Rozestup mezi koly je zvětšený na 19 cm. Úchyt rámů kol je pomocí pryžových pásek vyztužených zalisovaným kovovým páskem bránícím přestřihnutí nebo přeřezání a tím snadné krádeži kola. Možnost uchycení rámů kol v průměrech 25-80 mm, dotažení pásku ráčnou s přepěťovou ochranou bránící přetažení rámu kola. Možnost standardně upnout také karbonové rámy kol! Bezpečné uchycení kola díky obejmutí celého rámu. Držáky rámů kol jsou po otevření pásku a otočení kolečka na objímce snímatelné. Hrazda nosiče je rozšířená na 64 cm (u typu DL pouze 42 cm) pro variabilnější uchycení různých rámů kol. Každý držák rámu kola je vybavený zámkem.Nosič vhodný i pro kola od 18" do 29" a všechny velikosti pneumatik. Možnost nastavení klínových žlábků pro pneumatiky dle velikosti kola, dotažení pásku pomocí páčky ráčnovým způsobem. Hrazdu je možné po povolení 2 speciálních páček s rychlouzávěrem sklopit na základnu nosiče pro snadné uložení do kufru nebo skladovacích prostor aniž by nosič vyžadoval velký prostor. Rozměry nosiče v provozním stavu jsou 116x76x62 cm, lze složit do rozměrů 64x42x66 cm pro skladování. Nosič tak zabere pouze nezbytně nutný prostor a ideálně se vejde do kufru téměř každého vozidla!
Upínání pomocí pákového mechanismu s pojistkou. Nastavení síly dotažení se provádí stlačením uzamykatelné páky ve 4 možných úrovních, ve většině případů je dostatečný první stupeň stlačení. Správné dotažení signalizuje nosič klapnutím a vysunutím indikátoru na upínacím mechanismu. Pokud není páka správně dotažena v některé z úrovní, nelze nosič uzamknout. V případě velkého opotřebení čepu TZ je možné objednat distanční podložku AR095611.
Nosič se odsouvá v ližinách od zádi vozidla směrem vzad a dolů, umožňuje tak pohodlný přístup do zavazadlového prostoru. Velký úhel odklopení umožní otevřít i větší páté dveře. Doporučujeme vyzkoušet možnost otevření dveří před nákupem. Odjištění odklápění se provádí posuvem pojistky a sešlápnutím pedálu. Nejprve je nutné posunout pojistku - lze i nohou - na vrchu držáku registrační značky vpravo tak, aby zaklapla - objeví se červený indikátor. Nyní již stačí jen jednoduše sešlápnout pedál a přitáhnout nosič k sobě. Po návratu do přepravní polohy nosič klapne a pojistka se automaticky zajistí.
Nosič na tažné zařízení Atera  Strada VARIO 2 je vybavený svítilnami s moderním designem a čirým krycím sklem pro lepší viditelnost. Svítilny používají klasické žárovky, které jsou spolehlivější než LED diody.
Lze zakoupit nájezdovou rampu pro nakládání robustních kol - AR022741. Nosiče jsou vybaveny 13-ti pólovou elektro zástrčkou. Redukci na 7-pólovou zásuvku lze zakoupit v příslušenství níže uvedeném - adaptér 9901.

Hmotnost nosiče 16,9 kg, nosnost 60 kg. Záruka 3 roky.

***Adaptér elektropřípojky (7/13pin) ZDARMA - při objednávce nosiče prosím zadejte do poznámky heslo "adapter".

Zamykání jízdních kol:

ano

Zamykání k tažnému zařízení:

ano

Sklápění:

ano

Rychloupínací systém k připevnění na TZ:

ano

Záruka:

3 roky

Rozměry:

116x76x62/64x42x66 cm

Hmotnost:

16,9 kg

Maximální nosnost:

60 kg

Nosnost pro 1 elektrokolo:

30 kg

Počet kol:

Pro 2 kola

Převoz elektrokol:

Ano

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.